ZAJĘCIA W DNIACH 16 - 22 PAŹDZIERNIKA

ZAJĘCIA  W DNIACH 16 - 22 PAŹDZIERNIKA

PONIEDZIAŁEK - godz. 19:00 - 20:30 Boisko OSiR ul. Nowowiejska

Bartek Stańdo, Damian Przybylski, Karol Krześniewski, Alex Jóźwik, Jakub Chojecki, Kacper Korczak, Jakub Sobczyk, Adam Maciński, Michał Kacprzak, Maciej Białas, Michał Dąbrowski, Bartek Sobczyk, Kacper Juszczak, Effe Batuar, Bartek Sil, Wojtek Trojak.

WE WTOREK (17.10.2017) NA BOISKU OSiR ODBĘDZIE SIĘ GMINNY ETAP PUCHARU TYMBARKU. DO ROZGRYWEK ZOSTAŁY ZGŁOSZONE DWIE NASZE DRUŻYNY.

ZBIÓRKA  GODZ. 10:30

Kadra:

Bartek Stańdo, Damian Przybylski, Karol Krześniewski, Alex Jóźwik, Jakub Chojecki, Kacper Korczak, Jakub Sobczyk, Adam Maciński, Michał Kacprzak, Gabriel Ostrowski, Ignacy Maciejewski, Bartek Sil, Effe Batuar, Michał Jajus, Adrian Grad, Olek Chojnacki, Jakub Trojak, Szymon Kwiecień, Oliwier Ogłuszka, Filip Szambelan.

WTOREK - godz. 19:00 - 20:30 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Wszyscy zawodnicy.

CZWARTEK - godz. 16:00 - 17:30 Orlik ul. Nadrzeczna.

Oliwier Ogłuszka, Szymon Kwiecień, Jakub Wójcik, Marcel Mękarski, Mateusz Czapnik, Filip Kopiński, Filip Szambelan, Bartek Stępień, Dawid Błaszczyk oraz nowi chłopcy.

CZWARTEK - godz. 19:00 - 20:30 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Bartek Stańdo, Damian Przybylski, Karol Krześniewski, Alex Jóźwik, Jakub Chojecki, Kacper Korczak, Jakub Sobczyk, Adam Maciński, Michał Kacprzak, Gabriel Ostrowski, Ignacy Maciejewski, Bartek Sil, Effe Batuar, Jakub Trojak.

CZWARTEK - godz. 19:00 - 20:00 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Trening dla bramkarzy - Michał Jajus, Adrian Grad, Olek Chojnacki.

Obecność obowiązkowa.

PIĄTEK - godz. 17:30 - 19:00 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Maciej Białas, Michał Dąbrowski, Bartek Sobczyk, Kacper Juszczak, Marcel Mękarski, Wojtek Trojak.

WEEKEND- mecze ligowe.

Szczegóły w późniejszym terminie.

Wiadomości (utwórz nową)