ZAJĘCIA W DNIACH 23 - 29 PAŹDZIERNIKA

ZAJĘCIA W DNIACH  23 - 29 PAŹDZIERNIKA

NA KAŻDY TRENING, MECZ, SPARING ZABIERAMY OBOWIĄZKOWO - BANAN I BATON ENERGETYCZNY.

PONIEDZIAŁEK - godz. 19:00 - 20:30 Boisko OSiR ul. Nowowiejska

Bartek Stańdo, Damian Przybylski, Karol Krześniewski, Alex Jóźwik, Jakub Chojecki, Kacper Korczak, Jakub Sobczyk, Adam Maciński, Michał Kacprzak, Maciej Białas, Michał Dąbrowski, Bartek Sobczyk, Kacper Juszczak, Effe Batuar, Bartek Sil, Marcel Mękarski.

WTOREK  - SPARING Z KAWALERIĄ

Zbiórka godz. 18:45 Boisko OSiR ul. Nowowiejska

Zabieramy stroje VIGO + resztę sprzętu meczowego, banan, baton energetyczny, coś do picia.

Kadra:

Bartek Stańdo, Damian Przybylski, Karol Krześniewski, Alex Jóźwik, Jakub Chojecki, Jakub Sobczyk, Michał Kacprzak, Maciej Białas, Michał Dąbrowski, Bartek Sobczyk, Kacper Juszczak, Effe Batuar, Adrian Grad, Michał Jajus.

ŚRODA - godz. 17:30 - 19:00 Orlik ul. Nadrzeczna.

Oliwier Ogłuszka, Szymon Kwiecień, Jakub Wójcik,  Mateusz Czapnik, Filip Kopiński, Filip Szambelan, Bartek Stępień, Dawid Błaszczyk, Kacper Korczak, Adam Maciński, Bartek Sil, Olek Chojnacki,  Ignacy Maciejewski, Gabryś Ostrowski,  Jakub Trojak, Wojtek Trojak oraz nowi chłopcy.

CZWARTEK - godz. 16:00 - 17:30 Orlik ul. Nadrzeczna.

Oliwier Ogłuszka, Szymon Kwiecień, Jakub Wójcik, Marcel Mękarski, Mateusz Czapnik, Filip Kopiński, Filip Szambelan, Bartek Stępień, Dawid Błaszczyk oraz nowi chłopcy.

CZWARTEK - godz. 19:00 - 20:30 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Bartek Stańdo, Damian Przybylski, Karol Krześniewski, Alex Jóźwik, Jakub Chojecki, Kacper Korczak, Jakub Sobczyk, Adam Maciński, Michał Kacprzak, Gabriel Ostrowski, Ignacy Maciejewski, Bartek Sil, Effe Batuar, Jakub Trojak.

CZWARTEK - godz. 19:00 - 20:00 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Trening dla bramkarzy - Michał Jajus, Adrian Grad, Olek Chojnacki.

Obecność obowiązkowa.

PIĄTEK - godz. 17:30 - 19:00 Boisko OSiR ul. Nowowiejska.

Maciej Białas, Michał Dąbrowski, Bartek Sobczyk, Kacper Juszczak, Marcel Mękarski, Wojtek Trojak.

WEEKEND- mecze ligowe.

Szczegóły w późniejszym terminie.

Wiadomości (utwórz nową)