ZAJĘCIA W DNIACH 4 - 10 MARCA

PONIEDZIAŁEK - godz. 19:00 - 20:15 BOISKO OSiR ul. Nowowiejska

Wszyscy zawodnicy trenujący w obu grupach.

WTOREK - godz. 17:30 - 19:00 ORLIK ul. Nadrzeczna

Oliwier Ogłuszka, Dawid Worach, Dawid Błaszczyk, Szymon Kwiecień, Bartek Stępień, Wiktor Malarczyk, Mateusz Czapnik, Jan Dutkiewicz, Adam Dutkiewicz, Natan Pyśniak, Franek Czajka, Michał Ogórek, Olek Chojnacki, Filip Nawrocki, Marcel Lisiczko, Mateusz Siudziński, Filip Szambelan, Adam Józefiak, Mateusz Dutkiewicz, Marcel Gąsior, Tomek Gach, Oskar Galwas, Jakub Trojak, Wojtek Trojak, Szewczyk Filip.

WTOREK - godz. 19:00 - 20:30 BOISKO OSiR ul. Nowowiejska

Maciej Białas, Michał Dąbrowski, Marcel Mękarski, Kacper Juszczak, Jakub Wójcik (trening razem z rocznikiem 2003/04).

ŚRODA - godz. 17:00 - 18:30 ORLIK ul. Nadrzeczna (wyjątkowo przychodzimy na trening już przebrani).

Michał Jajus, Adrian Grad, Mikołaj Starzyński, Jakub Chojecki, Bartek Sobczyk, Jakub Sobczyk, Gabryś Ostrowski, Effe Batuar, Alek Jóźwik, Damian Przybylski, Adrian Golec, Oskar Golec, Bartek Stańdo, Karol Krześniewski, Adam Maciński, Michał Kacprzak, Kacper Korczak, Mikołaj Bednarek, Ignacy Maciejewski, Julek Urbańczyk, Bartosz Sil.

ŚRODA - godz. 19:00 - 20:30 BOISKO OSiR ul. Nowowiejska

CZWARTEK - godz. 19:00 - 20:30 BOISKO OSiR ul. Nowowiejska

PIĄTEK - godz. 17:30 - 19:00 BOISKO OSiR ul. Nowowiejska

PIĄTEK - godz. 19:00 - 20:30 BOISKO OSiR ul. Nowowiejska

SOBOTA - Sparing drużyny rocznika 2005/06 w Tomaszowie

NIEDZIELA - Turniej drużyny rocznika 2006/07 w Częstochowie.

Szczegóły w późniejszym terminie.

Jest to plan zajęć tylko na ten tydzień.

Wiadomości (utwórz nową)